Marka Hörmann

Marka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest spółką rodzinną operującą na obszarze dziesięcioleci. Przedstawia warunek najdoskonalszych rozwiązań i najdoskonalszej gatunkowości artykułów.

Spółka Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna siedziba marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza biurami bazy, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, firma ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych na terenie całego kraju. Zapewnia ona szybki i kompetentny serwis jak też gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę klienta.